Asil Akademi

ACCESS THE BARS EĞİTİMİ

 

Ankara- Access The Bars Eğitimi

Detaylar

ANKARA-ACCESS THE BARS EĞİTİMİ

Yeni yılın ilk günlerinde yenilenmek için muhteşem bir fırsat ..Algıların ve bakış açın değiştiğinde hayatının da hızla değiştiğini göreceksin.🦋
Geleceğiniz için ne tür kararlar aldınız? Hayatınızda nelerin değişmesini isterdiniz?

Bütün bunlar kolayca, neşeyle ve ihtişamla gerçekleşirse neler hissederdiniz? Yaşamınıza hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok bolluk ve bereket girmesine ne dersiniz ?

Access the bars kafanızdaki eski düşünce kalıplarını temizleyen ve serbest bırakan ve başınızda yer alan 32 noktaya hafifçe dokunularak yapılan nazik ve şaşırtıcı biçimde etkin bir uygulamadır.


Access The Bars sizin bugüne kadar depoladığınız sabit bakış açılarınızı silmek ve beklenti olmadan yeni deneyimlere adım atmak için bir çok aracın sunulduğu sertifikalı bir eğitim dir..
Eğitim içeriğinde bir çok günlük hayatımızda kullanabileceğimiz araçlar temel olarak anlatılır,Bars tanıtım videosu izletilir ve daha sonrasında 2 Bars seansı alır 2 Bars seansı vererek sonlandırılır.
Saat: 10:00- 18:00
15 Yaşa Kadar Çocuklar Ücretsiz 16-17 Yaş arası Çocuklar %50 indirimli olarak katılabilirler ..
Siz de hayatınızda dönüm noktaları yaşamak istiyorsanız , kendinizin farkına varmak , değişmek istiyorsanız bizi arayın ..

Eğitim Ücreti : 1.250 TL ikinci ve Üçüncü Eğitim alanlar fiyatın   % 50 öderler

Muhteşem bir Eğitime Davetlisiniz...

HAYATIN TÜMÜ BANA KOLAYLIK VE NEŞE İÇİNDE GELİR


İletişim

Email: info@asilakademi.com
Telefon: +90 (312) 804 06 12
0532 458 12 39

© Copyright 2019 Asil Akademi - Tüm hakları saklıdır